قیمت پنجره دوجداره ویستابست

قیمت پنجره دوجداره ویستابست

اگر در حال ساخت و ساز هستید و یا قصد تعویض پنجره های قدیمی خود را دارید ، هنگام تحقیق درباره خرید پنجره دوجداره با یکسری سوالات مواجه خواهید شد. ما در این مقاله در زمینه قیمت پنجره دوجداره ویستابست و مزایا و معایب این برند صحبت خواهیم کرد . همانطور که در فوق گفته شد با سوالات متعددی مواجه خواهید شد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

  • از بین متریال های UPVC ، آهن و آلومینیوم کدام را تهیه کنم؟
  • از بین برند ها متعدد پروفیل موجود در بازار کدام بهتر است؟
  • آیا شیشه تک جداره ، دوجداره و یا سه جداره باید تهیه کنم؟
  • یراق آلات چیست و چه برندی بهتر است؟
  • نصب چیست و هزینه نصب چقدر است ؟
  • قیمت پنجره دوجداره ویستابست در مقابل قیمت پنجره هافمن ؟
قیمت پنجره ویستابست

پنجره Upvc ویستابست

همانطور که در فوق ذکر شد عوامل زیادی در قیمت پنجره ویستابست نقش دارند . ما هر کدام را جداگانه بررسی خواهیم کرد تا بتوانید خریدی آگاهانه داشته باشید. پنجره یکی از قسمت های اصلی محیط ساختمان می باشد . در انتخاب پنجره باید توجه ویژه ای داشته باشید ، زیرا مدت زمان طولانی از آنها استفاده نمی کنید. یکی از کاربرد های پنجره نورگیر منزل می باشد . پنجره نیز از باعث می شود سر و صدای اضافی به منزل راه داده نشود ، پنجره نیز باعث عایق حرارتی خانه شما می شود . در انتخاب در و پنجره توجه زیادی داشته باشید. توجه داشته باشید که مجموعه ما علاوه بر ارائه بهترین قیمت ویستابست ، بهترین قیمت پنجره وین تک را به بازار ارائه می کند..

پنجره ویستابست

پنجره آلومینیوم یا پنجره UPVC و یا آهن؟

جنس قاب درب و پنجره ای که خریداری می کنید بسیار مهم می باشد . هم اکنون در سطح کشور ما از سه نوع متریال آهن ، یو پی وی سی و آلومینیوم مورد استفاده قرار میگیرد. بین این سه نوع متریال محبوب ترین و پر استفاده ترین آنها یو پی وی سی است . یو پی وی سی به دلیل خواص ذاتی که دارد نسب به دو متریال دیگر استاندارد تر و مزایای بیشتری نسبت به بقیه دارد که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.پنجره آلومینیوم خود به دو دسته کلی نرمال و ترمال بریک دسته بندی می شود . که به طور کلی چون آلومینیوم رسانا می باشد همانند یو پی وی سی عایق صوتی و حرارتی قوی نمی باشد . با پیشرفت تکنولوژی آلومینیوم نرمال که رسانا می باشد را با استفاده از تیغه پلی امید مبدل ساخته به الومینیوم ترمال بریک .

این تیغه پلی امید باعث میشه اتصال بین آلومینیوم در بیرون و داخل پنجره از بین برود و عایق حرارتی آن قوی تر شود . اما در کل بازهم یو پی وی سی نسبت به آلومیینوم ترمال بریک از عایق حرارتی ضعیف تری برخوردار می باشد قیمت پنجره ویستابست نسبت به قیمت پنجره آکپا که به نوعی می توان گفت بهترین قیمت پنجره ترمال بریک می باشد بیشتر از قیمت پنجره دوجداره ویستابست می باشد . مورد سوم پنجره های آهنی می باشند . پنجره های آهنی نیاز به رنگ آمیزی سالیانه داشته و با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد .

قیمت پنجره دوجداره ویستابست

پروفیل یو پی وی سی پنجره ویستابست

پروفیل یو پی وی سی یا همان پلی وینیل کربنات یکی از پر طرفدارترین متریال های رایج در صنعت درب و پنجره کشور می باشد.برند های متعددی در سطح کشور در حال تولید پروفیل یو پی وی سی می باشند . می توان گفت برترین پروفیل ، پنجره ویستابست می باشد. وزن این پروفیل نسبت به سایر پروفیل ها بالاتر می باشد و کیفیت آن نیز بالاتر است . این پروفیل ضمانت نامه کتبی به خریداران می دهد که به مشکل خوردن و زرد شدن پروفیل را تضمین می کند. اما قیمت پنجره ویستابست نسبت به پروفیل های دیگر نظیر قیمت پنجره ماوی  بالاتر است . اگر بودجه خود را به گونه ای تنظیم کردید که می توانید هزینه کنید ، بهترین انتخاب برای شما پنجره دوجداره ویستابست می باشد.

قیمت ویستابست

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *