درباره ما

درباره

معرفی گروه صنعتی خاتم

شرکت خاتم با اتکا به گنجینه علمی و بیش از دو دهه تخصص تجربی سرپرستان خود در زمینه طراحی و تولید در و پنجره دوجداره آلومینیومی و یو پی وی سی و همچنین با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و مدرن همراه با تکنولوژی روز جهانی امروزه یکی از برترین شرکت های در زمینه پنجره دوجداره در استان قم شناخته می شود.

گروه صنعتی  خاتم با اتکا به گنجینه علمی و بیش از دو دهه تخصص تجربی سرپرستان خود در زمینه طراحی و تولید در و پنجره دوجداره آلومینیومی و یو پی وی سی و همچنین با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و مدرن همراه با تکنولوژی روز جهانی امروزه یکی از برترین شرکت های در زمینه پنجره دوجداره در استان قم شناخته می شود.

این شرکت اهداف خود را مبتنی بر خلاقیت ، کیفیت ، تنوع ، دوام و زیبایی محصولات بنیان نهاده و خواهد کوشید علاوه بر دستیابی و حفظ این امر مهم ، با تلفیق دانش روز دنیا با سنت و سلیقه مردم ایران زمین که یکی از والا ترین و سرآمد ترین تمدن های کهن است بنایی جدید و نوین را پایه گذاری نماید.

این شرکت می کوشد کیفیت بالا ، تحویل به موقع ، قیمت مناسب و مشتری مداری را خط مشی اهداف و فعالیت های خود قرار دهد . و در آخر آنچه در سایت ما مشاهده می نمایید مروری کلی بر خدمات و محصولات ما می باشد. موفق و پیروز باشید

آمار و ارقام

هدف ما ایمنی و آرامش شماست.

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

6700+پنجره Upvc
9800+پنجره آلومینیوم
951توری پنجره
2142+درب اتوماتیک
538+کرتین وال
1584+سایبان برقی

بیش از یک دهه سابقه

گروه صنعتی خاتم بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه را در کارنامه خود دارا می باشد.

تحویل به موقع وسریع

گروه صنعتی خاتم توانسته تحویل های خود را به موقع و در اسرع وقت انجام دهد که باعث شده رضایتمندی مشتریان را از خوب بودن به بهترین بودن تغییر دهد.

تیم حرفه ای

گروه صنعتی خاتم دارای تیم آموزش دیده و بسیار قوی می باشد.
ماشین آلات

ماشین آلات صنعتی ما

در گروه صنعتی خاتم ماشین آلات استفاده شده برای مونتاژ درب و پنجره دوجداره آلومینیوم و یو پی وی  سی جز بروز ترین ماشین آلات برای مونتاژ بوده و با استفاده از تیم آموزش دیده و بسیار حرفه ای توانسته ایم تمامی درب و پنجره های تولید شده از کیفیت یکسان و بالایی برخوردار باشند . گروه صنعتی خاتم توانسته رضایت مندی مشتریان را از خوب بودن به بهترین بودن ارتقا دهد.