درباره ما

درباره

درباره مجموعه ما

معرفی گروه صنعتی خاتم

گروه صنعتی  خاتم با اتکا به گنجینه علمی و بیش از دو دهه تخصص تجربی سرپرستان خود در زمینه طراحی و تولید در و پنجره دوجداره آلومینیومی و یو پی وی سی و همچنین با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و مدرن همراه با تکنولوژی روز جهانی امروزه یکی از برترین شرکت های در زمینه پنجره دوجداره در استان قم شناخته می شود.

این شرکت اهداف خود را مبتنی بر خلاقیت ، کیفیت ، تنوع ، دوام و زیبایی محصولات بنیان نهاده و خواهد کوشید علاوه بر دستیابی و حفظ این امر مهم ، با تلفیق دانش روز دنیا با سنت و سلیقه مردم ایران زمین که یکی از والا ترین و سرآمد ترین تمدن های کهن است بنایی جدید و نوین را پایه گذاری نماید.

این شرکت می کوشد کیفیت بالا ، تحویل به موقع ، قیمت مناسب و مشتری مداری را خط مشی اهداف و فعالیت های خود قرار دهد . و در آخر آنچه در سایت ما مشاهده می نمایید مروری کلی بر خدمات و محصولات ما می باشد. موفق و پیروز باشید

آمار و ارقام

هدف ما ایمنی و آرامش شماست.

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

6700+پنجره Upvc
9800+پنجره آلومینیوم
951توری پنجره
2142+درب اتوماتیک
538+کرتین وال
1584+سایبان برقی
ماشین آلات

ماشین آلات صنعتی ما

در گروه صنعتی خاتم ماشین آلات استفاده شده برای مونتاژ درب و پنجره دوجداره آلومینیوم و یو پی وی  سی جز بروز ترین ماشین آلات برای مونتاژ بوده و با استفاده از تیم آموزش دیده و بسیار حرفه ای توانسته ایم تمامی درب و پنجره های تولید شده از کیفیت یکسان و بالایی برخوردار باشند . گروه صنعتی خاتم توانسته رضایت مندی مشتریان را از خوب بودن به بهترین بودن ارتقا دهد.